Wykładowca mówiący do studentów

Firma Ventia Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) w Polsce. Firma powstała pod koniec 2009 roku. Dzięki szybkiemu rozwojowi zbudowała stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku HVAC oraz zdobyła renomę i zaufanie klientów. Misją firmy Ventia jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży HVAC oraz dostarczanie im najlepszych jakościowo, konkurencyjnych cenowo oraz sprawdzonych w praktyce rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Obecnie powierzchnia magazynowa firmy wynosi 3 587 m2, a biurowa 586 m2. Firma Ventia jest generalnym dystrybutorem mark Komfovent i Havaco w Polsce.

 

Marka KOMFOVENT powstała w 1997 r. i obecnie łączy 12 spółek, działających na Litwie i w innych krajach europejskich, zatrudniających w sumie ponad 900 osób. Na świecie współpracuje z ponad 80 partnerami handlowymi – w Polsce jej generalnym dystrybutorem jest firma Ventia Sp. z o.o.

Inwestycja w najnowocześniejszą technologię pozwala Komfovent oferować na rynku szeroką gamę produktów klasy premium – central wentylacyjnych linii VERSO, VERSO PRO/PRO2 i KLASIK dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych, zakładów produkcyjnych, biur, kawiarni czy hoteli, oraz rekuperatorów linii DOMEKT przeznaczonych dla mieszkań i domów jednorodzinnych. Dzięki cyklicznym konsultacjom bezpośrednio z użytkownikami urządzeń i instalatorami Komfovent może zaproponować produkty, które faktycznie dopasowane do potrzeb rynku. To co wyróżnia urządzenia marki na rynku to oprócz już wspomnianej najwyższej jakości - energooszczędność, doskonała, własna automatyka sterowania oraz produkowane na miejscu obrotowe wymienniki ciepła – I (kondensacyjne) oraz II generacji (sorpcyjne-entalpiczne).

Wykładowca mówiący do studentów

Marka HAVACO powstała w roku 2013. Od tego czasu odpowiada na stale rosnące potrzeby rynku HVAC na nowoczesne, niezawodne, a jednocześnie przystępne cenowo urządzenia i akcesoria do wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie produkty marki zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić oczekiwania klientów zarówno pod względem ceny, jak i efektywności działania, a zastosowane komponenty zapewniają wysoką niezawodność. Jednym z podstawowych priorytetów marki jest dostępność - dlatego większość asortymentu dostępna jest zawsze od ręki magazynów dystrybutora w Raszynie pod Warszawą.

Na portfolio marki składają się m.in.: wentylatory, nagrzewnice, system rozdzielaczowy, system kształtek tłoczonych okrągłych, galanteria do dystrybucji powietrza, akcesoria montażowe do wentylacji i klimatyzacji, przewody elastyczne, tłumiki i inne.

Wykładowca mówiący do studentów

Koszt uczestnictwa w całodniowym wydarzeniu 499 zł brutto od osoby.
Ilość miejsc ograniczona! Zarejestruj się już dziś.
W wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby zarejestrowane.

Rejestracja kończy się 28 września 2023 r. o godz. 12:00
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerzy